We will call you
Jméno Příjmení
PhoneNumber
E-Mail
Call Time


         STORNO VOUCHER

 

 

 
Váženi klienti,
 
vzhledem k současné situaci a nařízením Vlády ČR bychom Vás rádi informovali o možnosti storno voucheru. Tato akce je platná od 7.4. do 15.5.2020.

 
STORNO VOUCHER – ZMĚNA TERMÍNU:
 
- pro klienty, kteří mají zájezd rezervovaný na květen 2020 nabízíme možnost změny termínu, změnu destinace či změnu hotelu v rámci roku 2020 zdarma a k tomu navíc 500 Kč slevu na nový termín dovolené
 
- pro klienty, kteří mají zájezd rezervovaný na červen až říjen 2020 nabízíme možnost změny termínu, změnu destinace či změnu hotelu v rámci roku 2020 zdarma

 
- pro klienty, kteří mají zájezd zarezervovaný na květen a červen 2020 nabízíme rovněž změnu termínu, změnu destinace či změnu hotelu i na rok 2021. Voucher má v tomto případě platnost do 30.9.2020, kdy se klient musí nejpozději rozhodnout o novém termínu pobytu na rok  2020 či 2021. Klientům, kteří mají rezervaci pobytu na červenec až září 2020 garantujme, že v případě zavřených hranicím 14 dní před odletem nabídneme voucher na změnu termínu na rok 2020 i 2021. Voucher bude vystaven v hodnotě zaplacené zálohy a doplatek na nový termín zájezdu bude splatný dle všeobecných smluvních podmínek. Voucher nejde směnit na peníze. Je platný pouze pro osoby uvedené na voucheru.
AKCE JE PLATNÁ DO ODVOLÁNÍ!

 
- storno voucher zdarma platí pro zájezdy stejné či nižší hodnoty. V případě, že zarezervovaný nový termín bude nižší hodnoty než původně rezervovaný, tak rozdíl částky vrátíme.
 
- v případě Vašeho zájmu o tento STORNO VOUCHER nás prosím kontaktujte na email:
info@orextravel.cz
 
AKTUÁLNÍ STORNO PODMÍNKY ZÁJEZDU:
 
na základě Všeobecných smluvních podmínek oznamujeme, že storno podmínky pro základní storno 60 dní a více před odletem jsou následující:
 
• 60 a více dní před odjezdem – SKUTEČNĚ VZNIKLÉ NÁKLADY VE VÝŠI 30%
 
Pro další fáze storna zájezdů platí skutečně vzniklé náklady a v takových případech se jako vždy informujte předem o vyčíslení storna na našem emailu:
info@orextravel.cz
 
STORNO PRO NOVÉ REZERVACE:
 
Pro všechny nově uzavřené rezervace mezi 10.3. až 30.4.2020 platí, že základní storno 60 dni a více před odletem je zdarma. Neplatí pro zájezdy, které byly zarezervovány před 10.3.2020 a došlo u nich ke změně termínu či jiných změn ve smlouvě o zájezdu. Pro zájezdy s odletem květen a červen 2020 rovněž platí, že doplatek ceny zájezdu je splatný nejpozději 14 dní před odletem. 
 
TÝM CK OREX TRAVEL
Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo