Orex Travel
( Česká republika)

ANGEL KIDS CLUB  - LETNÍ SEZÓNA 2018


Co je ANGEL KIDS CLUB?

Především kombinace odpočinku a zábavy. Náš profesionální a zkušený tým českých a slovenských animátorů se postará a zabaví děti ve věku 4 – 12 let a rodiče či prarodiče tak budou mít dostatek času i prostoru pro odpočinek.


Kde ANGEL KIDS CLUB najdete?

Ve 4 hotelích na Turecké riviéře: SUENO HOTELS BEACH SIDE 5* (Side), SIDE BREEZE HOTEL 4* (Side), TITAN GARDEN HOTEL 4* (Alanya), NOVUM GARDEN SIDE 5* (Side)


Pro koho je ANGEL KIDS CLUB určen?

Pro děti ve věku 4 – 12 let. V každém hotelu budou děti v závislosti na počtu přihlášených dětí v konkrétní den rozděleni do 2 věkových skupin. První skupina bude určena pro děti ve věku 4 – 8 let a druhá skupina pro děti ve věku 9 – 12 let.

Děti od 4 let musí být schopny absolvovat program samostatně a bez účasti rodičů. Každá skupina je omezena počtem maximálně 15 ti dětí. Pro přihlášení do ANGEL KIDS CLUB bude muset zákonný zástupce dítěte před začátkem programu podepsat formulář o svěření dítěte do ANGEL KIDS CLUB a po skončení programu pak následně podepsat formulář o převzetí dítěte z ANGEL KIDS CLUB.


Jaký bude denní harmonogram ANGEL KIDS CLUB?

Program bude uzpůsoben daným možnostem a vybavením hotelu. ANGEL KIDS CLUB bude otevřen 6 dní v týdnu s 8 mi hodinovým denním programem. Děti budou za své snažení při hrách a soutěžích odměněny diplomy, medailemi a dalšími odměnami.

Dopolední část: výtvarná činnost - malování, stavění hradů z písku, výroba masek či kostýmů

Odpolední část: sportovní program - sportovní soutěže, hry u bazénu a na pláži, využití heren a sportovišť hotelu

Večerní část: party – mini diskotéka, animační programy, tematické večery s maskami či kostýmy


Kdy bude ANGEL KIDS CLUB spuštěn?

Se zahájením prodeje first minute zájezdů na sezónu 2018. ANGEL KIDS CLUB budeme ještě blíže představovat v novém katalogu zájezdů, který bude k dostání do konce roku. Termíny zájezdů, ve kterých bude možné přihlásit děti do ANGEL KIDS CLUB budeme speciálně promovat a budou zřetelně označeny na našich webových stránkách.


Největší výhody ANGEL KIDS CLUB?

Vedle zmiňovaného zábavného a pestrého programu pro děti a tím pádem i odpočinku pro jejich rodiče či prarodiče, to bude určitě i zajímavá cenová nabídka. Ve vybraných termínech, ve kterých nabídneme možnost přihlášení do ANGEL KIDS CLUB, bude mít totiž dítě či 2 děti od 4 – 12 let zvýhodněnou cenu pobytu a účast v ANGEL KIDS CLUB zcela zdarma! Orex Travel s dětským klubem začíná první sezónu, ale naváže a bude úzce spolupracovat s animačními týmy Anex Tour, tedy jedné z největších tureckých cestovních kanceláří, která je zároveň naším majitelem. V oblasti dětského klubu a dětských animátorů má tato společnost již 16 ti leté zkušenosti. O kvalitní program a péči o děti v ANGEL KIDS CLUB bude dbát tým animátorů, který bude patřičně vyškolen a připraven zajistit všem dětským návštěvníkům skvělou a nezapomenutelnou dovolenou!